KNITSS

Koronavirüs
Önlemlerimiz

Siz değerli müşterilerimizin ve çalışanlarımızın güvenliği bizler için büyük önem taşıyor. Bu doğrultuda konu ile ilgili tüm gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Hijyen uygulamalarımız ve bu konuda geliştirdiğimiz koruma önlemlerimiz Dünya Sağlık Örgütü ve T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından yayınlanan tamamen bilimsel veriler ışığında, Covid-19 virüsünün kumaş ve yüzeylerde yaşama süresi göz önüne alınarak ve sürdürülebilir uygulama prensipleri doğrultusunda belirlenmiştir.

Temel hedefimiz alacağınız ürüne sizin dışınızda dokunuşun olabilecek en asgari seviyeye indirgenmesidir. Tüm süreç ve uygulamalarımızı bu prensip doğrultusunda güncellemiş bulunmaktayız.

• E-Ticaret ekibimize uzman doktorlar tarafından hijyen, farkındalık ve yapılması gereken önlemler konularında eğitim verilmiştir.

• Ürün ile temas eden tüm ekibimiz maske ve eldiven ile çalışmakta, ellerini düzenli olarak dezenfekte etmektedir.

• Çalışma ortamı sürekli dezenfekte edilektedir.

• Gönderilen tüm ürünler kargoya verilmeden önce sağlığa zararsız hidrojen peroksit formül ile ve 120 derece buhar püskürtülerek dezenfekte edilmekte ve sonrasında paketlenmektedir. Akabinde, ürününüzün bulunduğu kutu, el değmemiş tek kullanımlık poşete, dışarı ile temas etmeyecek şekilde konmaktadır. Bu uygulama ile, ürününüz dezenfekte edildikten sonra, ürün kutusu da dahil olmak üzere kimsenin eli değmeden sizlere ulaştırılmaktadır. Paketiniz size ulaştığında en dıştaki naylon poşeti çıkararak, ürün kutunuza güvenli bir şekilde temas edebilirsiniz.

• E-ticaret sitemiz üzerinden gelen iadeler de tekrar satışa sunulmadan önce aynı şekilde dezenfekte edilmektedir.

Yetkili mercilerden gelecek güncel bilgilendirme ve yönlendirmeler ışığında bu prosedürde değişiklikler yapılabilir. Böyle bir durum olması halinde yapılan güncellemeler siz değerli müşterilerimiz ile paylaşılacaktır.

Saygılarımızla,

KNITSS Müşteri Hizmetleri

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.