Koleksiyon

BEAUTIFUL FLORA

İLKBAHAR/YAZ '21
ALIŞVERİŞE BAŞLA
Yeni KNITSS koleksiyonu, özlemini duyduğumuz duyusal ve içsel bir yolculuğa davet ediyor. Dünyanın en güzel renklerini hassas bir kamera gibi doğadan ilhamla kusursuzca işliyor. Renkler ve renklerin enerjisiyle her kadının içindeki ışığı dışarı çıkararak yaz kombinelerine ilham oluyor. Hayatın akışında kendini keşfetme, kendine zaman ayırma ve kendi olma yolculuklarında kadınlara eşlik ediyor.
Doğadan İlhamla: Knitss Yeni İlkbahar/Yaz 2021
Triko Koleksiyonu
Sürdürülebilir Bir Dünya İçin
Sürdürülebilir Elyaflar

Bir tasarımı eşsiz kılacak önemli unsurun, tasarımın kendisi kadar aynı zamanda kullanılan malzemelerin doğallığı & saflığı olduğuna inanıyoruz.

«Sustain the Fashion» kavramıyla çıktığımız bu yolculukta doğal kaynakların korunması, yaşam alanlarının devamlılığı ve ekosistemin dengesi için sürdürülebilir malzemeler kullanıyoruz.

Doğadan aldığımızı en doğal yollarla işleyerek, konforlu ve sofistike bir görünümle sizlere sunuyoruz.

Modern örgüler ile harmanlanarak zengin ve yüksek kalite ipliklerle
üretilen yeni İlkbahar-Yaz 2021 Koleksiyonu, üç temadan oluşuyor.
01.

Romance

TEMASI
Yaz çiçeklerinin tomurcuklarını anımsatan desenler ve canlı renklerle kontrast oluşturan çizgilerin hâkim olduğu Romance teması, serinlik hissi veren ipliklerle üretildi. Şehir hayatında ve sahilin sıcaklığında gündüzden geceye uzanan saatlere eşlik edecek tasarımlardan oluşuyor.
02.

Bloom

TEMASI
Giderek ısınan havayla birlikte özlenen deniz ve su altı dünyasından esinlenerek tasarlandı. Desen ve renk kombinasyonları ile gündüz deniz kenarında, teknede ve sıcak yaz akşam davetlerinde rahatlıkla kombinlenecek tasarımlardan oluşuyor.
03.

Exotic

TEMASI
Tatil için valiz hazırlığına başlarken mutlaka göz atılması gereken, hem plajda mayo, bikini üzerine giyilebilecek hem de tatil günlerinde keyifli gezintilerde kullanılabilecek
renkli takımlardan oluşuyor.
Doğallık, konfor ve şıklığın bütünleştiği bu eşsiz tasarımları incelemek için tıklayınız.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.